آموزش ثبت نام، احراز هویت و خرید و فروش در صرافی آذر تتر

آذر ‌تتر در سال 1400 توسط جمعی از جوانان خلاق و تحصیل کرده راه اندازی شد. در ادامه با بهره گیری از تیمی جوان، خلاق و علاقه‌مند، مسیر رشد خود را ادامه داد. آذر ‌تتر در ابتدا با هدف سهولت در خرید و فروش ارز تتر برای کاربران ایرانی پایه‌گذاری شد. پس از مدتی پرمعامله‌ترین رمز ارزهای جهانی نیز به این پلتفرم افزوده شدند. در آینده نیز به صورت دوره‌ای ارزهای جدید نیز متناسب با درخواست کاربران به این پلتفرم افزوده می‌شود.

اما چرا از آذرتتر استفاده کنیم؟

آذرتتر با ارائه امنیت، رابط کاربری ساده و کمترین کارمزد نسبت به رقبا برای مبادلات دیجیتالی، می‌تواند پلتفرم معاملاتی مناسبی برای سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال باشد.

این وب‌سایت، آموزش‌های کاملی (از مبتدی تا پیشرفته)، به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد. همچنین قیمت لحظه‌ای رمزارزها را برای همگان به نمایش می‌گذارد. لازم به ذکر است، برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال، شارژ کیف پول و یا برداشت از کیف پول، ابتدا باید در وب‌سایت آذرتتر ثبت‌نام و احراز هویت نمایید تا استفاده از این نوع خدمات برای شما عزیزان امکان‌پذیر شود. در ادامه آموزش ثبت‌نام درآذرتتر را برای شما عزیزان شرح داده‌ایم.

آموزش ثبت نام در آذرتتر

 

برای ثبت‌نام و شروع مبادلات دیجیتالی در این پلتفرم، نیاز به گذراندان مراحل پیچیده نیست. برای ثبت‌نام درآذرتتر و شروع معاملات دیجیتالی، ابتدا باید وارد وب‌سایت آذرتتر به آدرس https://azartether.com، شده و یا نام آذرتتر را در گوگل جستجو کنید. سپس برای ثبت‌نام در این وب‌سایت، تنها کافی است مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

 
مراحله 1 ثبتنام در آذرتتر

مرحله 1 ثبت نام در آذرتتر

1- برای استفاده از سایت ثبت نام الزامی است، در صفحه اصلی روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید.

مراحله 2 ثبتنام در آذرتتر

مرحله 2 ثبت نام در آذرتتر

2- در این مرحله شما پس از کلیک روی (ایجاد حساب جدید)باید اطلاعات خواسته شده را تکمیل کرده و فیلدهای خالی (شماره همراه و رمزعبور دلخواه ) خود را پر کنید.

مراحله 3 ثبتنام در آذرتتر

مرحله 3 ثبت نام در آذرتتر

پس از درخواست عضویت، یک کد OTP (کد یک‌بار مصرف)، به شماره همراه شما ارسال می‌شود که باید وارد کادر مربوطه نمایید. پس از تایید این کد از سوی پلتفرم آذرتتر، مراحل ثبت‌نام اولیه شما به پایان رسیده و می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید و به سایت آذرتتر فروش داشته باشید.

نکته: توجه داشته باشید برای استفاده از خدمات کامل آذر تتر ، ضروری است که قسمت احراز هویت را نیز تکمیل کنید تا بتوانید خرید ارزهای دیجیتال را آغاز کنید. برای تحقق یافتن این امر، کافی است آموزش احراز هویت در آذرتتر، که در ادامه مقاله توضیح داده شده است را مطالعه نمایید.

مراحله 4 ثبتنام در آذرتتر

مرحله 4 ثبت نام در آذرتتر

آموزش احراز هویت در آذرتتر

احراز هویت یکی از مهم‌ترین مسائلی است که برای سرمایه‌گذاری ایمن‌تر در دنیای ارزهای دیجیتال، مورد استفاده قرار می‌گیرد. به همین دلیل، وب‌سایت آذرتتر با هدف ارتقا امنیت کاربران خود، تکمیل احراز هویت را امری واجب و ضروری می‌داند. برای احراز هویت در وب‌سایت آذرتتر ، باید مراحل زیر طی شود
وارد صفحه اصلی آذرتتر شده و با کلیک برروی گزینه (ارسال مدارک احرازهویت) بخش خدمات آذرتتر نشان داده می شود.

مراحله 5 ثبتنام در آذرتتر

مرحله 5 ثبت نام در آذرتتر

خدمات و موارد لازم در سطح کاربری پایه و پیشرفته در تصویر مشخص است .در این مرحله با کلیک روی ارتقاء مراحل احراز هویت را آغاز کنید.

مراحله 6 ثبتنام در آذرتتر

مراحله 6 ثبتنام در آذرتتر

مشخصات خواسته شده ( نام و نام‌خانوادگی، تاریخ تولد، کد ملی) را تکمیل کرده و روی ثبت مدارک جهت بررسی کلیک می‌کنیم.

مراحله 8 ثبتنام در آذرتتر

مراحله 8 ثبتنام در آذرتتر

مراحله 7 ثبتنام در آذرتتر

مراحله 7 ثبتنام در آذرتتر

شماره کارت بانکی خود را وارد کرده و روی ثبت کارت کلیک می‌کنیم.

مراحله 8 ثبتنام در آذرتتر

مراحله 8 ثبتنام در آذرتتر

برای ارتقا به سطح کاربری پیشرفته در این مرحله تصویرکارت ملی خود را بصورت واضح و خوانا بارگذاری می‌کنید.

مراحله 9 ثبتنام در آذرتتر

مراحله 9 ثبتنام در آذرتتر

در مرحله آخر مانند متن نمونه و با توجه به توضیحات، عکس سلفی و یا به صورت ویدیویی متن داخل کادر با با صدای رسا و خوانا قرائت کرده و بارگزاری کنید.

مراحله 10 ثبتنام در آذرتتر

مراحله 10 ثبتنام در آذرتتر

پس از اتمام مراحل فوق، احراز هویت شما با موفقیت انجام شده و می‌توانید برای خرید و فروش رمز ارز و شارژ کیف پول الکترونیکی خود اقدام نمایید.

در صورت داشتن هر گونه سوالی با پشتیبانان فنی ما در آذر تتر ارتباط بگیرید.