.


آذر ‌تتر در سال1400 توسط جمعی از جوانان خلاق و تحصیل کرده  راه اندازی شد و در ادامه با بهره گیری از تیمی جوان، خلاق و علاقه مند مسیر رشد را ادامه داد. آذر ‌تتر در ابتدا با هدف سهولت در خرید و فروش ارز تتر برای کاربران ایرانی پایه‌گذاری شد و پس از مدتی پرمعامله‌ترین رمز ارزهای جهانی نیز به این پلتفرم افزوده شد و به صورت دوره‌ای ارزهای جدید نیز متناسب با درخواست کاربران به این پلتفرم افزوده می شود.

آذر تتر به مناسبت تولدصرافی هرسال در ماه اسفند خریدو فروش کلیه ارزها رابا کارمزد رایگان در اختیار کاربران خود قرارمیدهد در حال حاضر امکان خرید و فروش حدود 180 رمز ارز معتبر در آذر‌تتر وجود دارد؛ ضمن اینکه شما میتوانید رمز ارز مورد نیاز خود را اطلاع دهید تا در اسرع وقت به این پلتفرم افزوده شود.. معامله سریع، قیمت مناسب، عدم محدودیت در مبلغ معامله و امنیت بالای این پلتفرم سبب شده تا روزانه پذیرای هزاران کاربر باشیم.

در پلتفرم آذر ‌تتر شما میتوانید تمامی رمز ارزهای خود را در حساب کاربریتان نگه داشته و در صورت نیاز رمز ارز خود را در لحظه به تتر یا ریال تبدیل کنید. با این قابلیت شما میتوانید بدون پرداخت هیچ گونه کارمزدی و‌ به هر میزانی ارز مورد نظر خود را به حساب کاربر دیگر در آذر ‌تتر انتقال دهید. در آذر ‌تتر امکان معامله به هر دو صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر است. قابلیت های معامله به صورت پیشرفته از قبیل سفارش در قیمت مشخص و تعیین حد ضرر نیز در پلتفرم آذر تتر درحال انجام ور درآینده نزدیک ایجاد می‌شود .

در این روش شما میتوانید سفارش خرید یا فروش خود را در قیمت مورد نظر ثبت کرده و در صورت رسیدن قیمت بازار به قیمت تعیین شده در هر ساعتی از شبانه روز بدون نیاز به ارتباط آنلاین، خرید یا فروش خود را نهایی کنید. آذر ‌تتر به صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته آماده پاسخگویی و ارائه خدمات پشتیبانی به صورت تلفنی و متنی به کاربران می‌باشد. همچنین امکان مراجعه و انجام خرید و فروش به صورت حضوری، در روزهای کاری فراهم می‌باشد