آموزش ثبت نام، احراز هویت و خرید و فروش در صرافی آذر تتر

          آذر ‌تتر در سال1400 توسط جمعی از جوانان خلاق و تحصیل کرده  راه اندازی شد و در ادامه با بهره گیری از تیمی جوان، خلاق و علاقه مند مسیر رشد را ادامه داد. آذر ‌تتر در ابتدا با هدف سهولت در خرید و فروش ارز تتر برای کاربران ایرانی پایه‌گذاری شد و پس از مدتی پرمعامله‌ترین رمز ارزهای جهانی نیز به این پلتفرم افزوده شد و به صورت دوره‌ای ارزهای جدید نیز متناسب با درخواست کاربران به این پلتفرم افزوده می شود.

اما چرا از آذرتتر استفاده کنیم؟ آذرتتر با ارائه امنیت، رابط کاربری ساده و کمترین کارمزد نسبت به رقبا برای مبادلات دیجیتالی، می‌تواند پلتفرم معاملاتی مناسبی برای سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال باشد. این وب‌سایت، آموزش‌های کاملی را از مبتدی تا پیشرفته، به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد و قیمت لحظه‌ای رمزارزها را برای همگان به نمایش می‌گذارد. لازم به ذکر است، برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال، شارژ کیف پول و یا برداشت از کیف پول ابتدا باید در وب‌سایت آذرتتر ثبت‌نام و احراز هویت نمایید تا استفاده از این نوع خدمات برای شما عزیزان امکان‌پذیر شود. در ادامه آموزش ثبت‌نام درآذرتتر را برای شما عزیزان شرح داده‌ایم.

 آموزش ثبت نام در آذرتتر

برای ثبت‌نام و شروع مبادلات دیجیتالی در این پلتفرم، نیاز به گذراندان مراحل پیچیده نیست. برای ثبت‌نام در تتر ایران و شروع معاملات دیجیتالی، ابتدا باید وارد وب‌سایت آذرتتر به آدرس https://azartether.com، شده و یا نام آذرتتر را در گوگل جستجو کنید. سپس برای ثبت‌نام در این وب‌سایت، تنها کافی است مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

برای استفاده از سایت ثبت نام الزامی است، در صفحه اصلی روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید.

در این مرحله شما پس از کلیک روی (ایجاد حساب جدید)باید اطلاعات خواسته شده را تکمیل کرده و فیلدهای خالی (شماره همراه و رمزعبور دلخواه  ) خود را پر کنید.

 

پس از درخواست عضویت، یک کد OTP)کد یک‌بار مصرف)، به شماره همراه شما ارسال می‌شود که باید وارد کادر مربوطه نمایید. پس از تایید این کد از سوی پلتفرم آذرتتر، مراحل ثبت‌نام اولیه شما به پایان رسیده و می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید و به سایت آذرتتر فروش داشته باشید.

نکته: توجه داشته باشید برای استفاده از خدمات کامل آذر تتر ، ضروری است که قسمت احراز هویت را نیز تکمیل کنید تا بتوانید خرید  ارزهای دیجیتال را آغاز کنید. برای تحقق یافتن این امر، کافی است آموزش احراز هویت در آذرتتر، که در ادامه مقاله توضیح داده شده است را مطالعه نمایید.

آموزش احراز هویت درآذرتتر

احراز هویت یکی از مهم‌ترین مسائلی است که برای سرمایه‌گذاری ایمن‌تر در دنیای ارزهای دیجیتال، مورد استفاده قرار می‌گیرد. به همین دلیل، وب‌سایت آذرتتر با هدف ارتقا امنیت کاربران خود، تکمیل احراز هویت را امری واجب و ضروری می‌داند. برای احراز هویت در وب‌سایت آذرتتر ، باید مراحل زیر طی شود

وارد صفحه اصلی آذرتتر شده و با کلیک برروی گزینه (ارسال مدارک احرازهویت) بخش خدمات آذرتتر نشان داده می شود.

خدمات و موارد لازم در سطح کاربری پایه و پیشرفته در تصویر مشخص است .در این مرحله با کلیک روی ارتقاءمراحل احراز هویت را آغازکنید

 مشخصات خواسته شده ( نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولد ، کد ملی ) را تکمیل کرده و روی ثبت مدارک جهت بررسی کلیک میکنیم

شماره کارت بانکی خودرا وارد کرده و روی ثبت کارت کلیک میکنیم

برای ارتقا به سطح کاربری پیشرفته در این مرحله تصویرکارت ملی خود را  بصورت واضح و خوانا بارگذاری میکنید .

در مرحله آخر مانند متن نمونه و با توجه به توضیحات، عکس سلفی و یا به صورت ویدیویی متن داخل کادر با با صدای رسا و خوانا قرائت کرده و بارگزاری کنید.

 

پس از اتمام مراحل فوق، احراز هویت شما با موفقیت انجام شده و می‌توانید برای خرید و فروش رمز ارز و شارژ کیف پول الکترونیکی خود اقدام نمایید. .